Trafik dubaları, trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılan bir trafik malzemesidir. Trafik konilerinin dayanıklı olması ve kolay taşınabilir olmasıyla birçok alanda yaygın olarak kullanmaktadır. Trafik hunisi olarak da bilinen trafik konileri genel olarak geçici yol çalışmalarında, trafik akışını kontrol etmek ve tehlike oluşturabilecek durumlarda kullanılmaktadır. Trafik konilerinin kolay taşınabilmesi ve görünürlük bakımından yüksek olmasından dolayı trafik güvenliğinde sıklıkla tercih edilmektedir. Trafik duba fiyatları trafik konisinin özelliklerine göre değişim göstermektedir.Trafik yönlendirmesinde kolaylık sağlayan trafik konileri tehlike oluşturacak durumlarda sürücüleri uyarmak ve sınırlandırılmış alanları belirlemek için yönlendirme sağlamaktadır. Trafik hunileri özellikle yoğun trafik olan bölgelerde sıklıkla kullanılarak sürücüleri uyarmaktadır. Trafik konileri otoyollarda uyarıcı ve yönlendirici olarak kullanılmasının yanı sıra çocuk oyun alanları gibi özel alanların işaretlenmesi içinde kullanılmaktadır.

Trafik hunileri üzerinde bulunan geri yansıtmalı reflektif malzeme sayesinde gece görüşlerinde dikkat çekmektedir. Aydınlatmanın zayıf olduğu noktalarda reflektifli trafik dubalarının kullanılması yüksek görünürlük sağlamaktadır. Trafik hunisini yol dubası ve park yeri dubası olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Crossroad Trafik olarak trafik konisi ürün gamımızda sizlere trafik konisi 50 cm, trafik konisi 75 cm ve trafik konisi 90 cm olarak farklı uzunlukta trafik konisi sunmaktayız. Uzunluklarına göre değişen trafik konileri ayrıca 3 farklı tipte bulunmaktadır. Kırılmaz trafik konisi, Plastik trafik konisi ve Reklam konisi çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz.

Crossroad Trafik olarak trafik konilerinde ihtiyacınız olan ağırlıklı trafik konisi, ayaklı reklam dubası ve diğer duba çeşitlerini uygun fiyatlarıyla sizlere sunmaktayız. Trafik koni fiyatlarını sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz.

Kırılmaz Trafik Konisi

Trafik konileri, otoyollarda, park yerlerinde, sokaklarda ve birçok alanda uyarmak ve bilgilendirmek amacıyla kullanılır. Özellikle karayolları çalışmalarında sürücüleri uyarmak ve alternatif yollara yönlendirmek amacıyla kullanılan trafik hunilerinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Trafik dubası üzerinde bulunan yansıtıcılar gece görüşlerinde sürücülerin görüş açısını arttırmaktadır.

Trafik konileri kolay taşınabilir olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.Kırılmaz trafik konileri imalatı sırasında kullanılan malzemeden dolayı darbe emici ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kolay kırılmayan ve şiddetli darbelere karşı dayanıklı olan trafik dubalarını birçok alanda kullanabilirsiniz. Araç park dubaları ve diğer tüm trafik dubalarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Reflektifli ve reflektifsiz olarak ayrılan duba çeşitlerinden ihtiyacınız olan dubayı uygun trafik koni fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Plastik Trafik Konisi

Trafik dubası, tehlike oluşturabilecek birçok alanda bilgilendirici ve uyarıcı amacıyla kullanılmaktadır. Otoyol çalışmalarında, otoparklarda, sokaklarda, iş merkezleri önünde ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz. Trafik hunisi satın alırken darbelere karşı dayanıklı olmasına ve uzun ömürlü olmasına dikkat etmelisiniz.

Rüzgar hızı fazla olan alanlarda ağırlıklı trafik konisi kullanmanız gereklidir. Yol dubası imalatı sırasında kullanılan malzemeye göre farklı çeşitleri bulunmaktadır.Pvc trafik konisi kırılmalara karşı dayanıklı PVC hammaddesinden üretilmektedir. Darbelere karşı yüksek dayanım gücü bulunan pvc trafik konilerinin kullanım ömrü fazladır.

Pvc yol konisi uzunluklarına göre plastik trafik konisi 50 cm ve plastik trafik konisi 75 cm olarak farklı çeşitleri bulunur. Reflektifsiz ve Reflektifli olarak trafik hunisi çeşitlerini seçebilirsiniz. Trafik koni fiyatlarını sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz.