Trafik Güvenlik Malzemeleri İmalatçısı Crossroad Trafik

Kategori: Trafik Otopark Malzemeleri | 0

trafik-guvenlik-malzemeleri-imalatcisi-crossroad-trafik

Trafik güvenlik malzemeleri motorlu taşıtların kara yollarında seyir halini düzenlemek ve gerekli durumlarda uyarılmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Şehir içinde ve şehirler arası kara yollarında kullanılması zorunlu olan trafik güvenlik malzemeleri tehlike arz eden durumların önüne geçmektedir. Kara yollarının yanı sıra özel mülkiyet alanları, devlet daireleri, inşaat sahaları, otoparklar ve sürücü kursları gibi farklı alanlarda da trafik malzemeleri kullanılmaktadır. Birçok iş sahasında güvenlik temellerinin oluşturulması ve kaza riskini azaltmak amacıyla kullanılan trafik güvenlik malzemelerinin imalatçısı olan Crossroad Trafik işletmelere avantajlı fiyatlar sunmaktadır.

Trafik Güvenlik Malzemeleri Çeşitleri

Trafik malzemelerini kullanacağınız sahanın çevresel faktörlerini dikkate alarak seçmeniz gereklidir. Sokak ve caddelerde yayaların dinlenme ve sosyal aktiviteler düzenlediği alanların yakın çevresinde araç trafiğinin yönlendirilmesi ve kontrol edilmesi için gerekli önlemlerin alınması gereklidir. Araç ve yayaların aktif olarak yer aldığı alanlarda riski azaltmak, can ve mal güvenliğini sağlamak için delinatör, trafik konisi, hız kesici ve uyarı dikmesi gibi trafik malzemeleri kullanılmaktadır. Güvenle yolculuk edilmesini sağlamak için trafik güvenlik malzemesi çeşitlerinden sahaya uygun montaj yapılmalıdır.

Şerit ayırıcı olarak kullanılan delinatör imalatçısı olan Crossroad Trafik birçok alanda yaygın olarak kullanılan bu trafik malzemesinde istenilen adette satış yaparak kaliteli ürünler sunmaktadır. PVC, PE gibi dayanıklılığı yüksek malzemeler kullanarak delinatör imalatı yapmaktadır. Uzunlukları ve kalınlıkları değişkenlik gösteren delinatör fiyatları da adet alımına ve toptan alımına göre değişmektedir.

Toptan Trafik Malzemesi Almanın Avantajı

Kara yollarında yol ağının düzenlenmesi için devlet kurumları, taşeron firmalar ve özel mülkiyet yetkilileri trafik malzemelerini temin etmektedir. İstanbul trafik malzeme imalatçıları arasında yer alan Crossroad Trafik delinatör, hız kesici, trafik konisi vb. malzemelerin alımı sırasında avantaj sağlar. Trafik malzemesi satın almak isteyen kişilerin kullanması gereken sahaya uygun olarak ne kadar adette ürün alması gerektiğini ve bu doğrultuda yapılan toptan alımlarda indirim uygulamaktadır.
Bazı iş sahalarında bu malzemelere toplu olarak ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin otopark malzemelerine ihtiyacı olan bir mülkiyet yetkilisi bunları toplu bir şekilde alarak montajını yapmaktadır. Otoparklarda

*Araçların park edeceği alanların belirlenmesi,

*Otopark için araçların giriş çıkış güzergahlarının gösterilmesinde,

*Otopark giriş ve çıkışında hız kontrolünün sağlanmasında

*Park esnasında kolon köşelerinin korunması

Gibi birçok riskli durumun önüne geçmek için otopark malzemeleri kullanılır. Crossroad Trafik otopark malzemeleri ve diğer tüm trafik malzemelerinde toplu alım yapan işletmelere özel teklifler sunmaktadır. Trafik malzemesi imalatçısı olan Crossroad Trafikten iş sahasında ihtiyacınız olan tüm trafik malzemelerini dilediğiniz adette satın alabilirsiniz. Trafik güvenlik danışmanlık hizmeti de bulunan Crossroad Trafik iş sahasının analizlerini yaparak sizleri bilgilendirmektedir. Trafik malzemeleri ve danışmanlık hizmeti hakkında bilgi almak için 0542 239 42 09 ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın