Reklam Konilerini Kullanarak Yaya ve Araçların Bilgilendirmesini Sağlayın!

Kategori: Trafik Otopark Malzemeleri | 0

Trafik güvenlik malzemeleri, güvenlik riski oluşturacak kara yolu, cadde ve sokaklarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Yol güvenliğini sağlayacak trafik malzemelerini yol çalışmaları yapan inşaat firmaları, otoparklarda, apartman bina önlerinde ve güvenlik riski taşıyan birçok alanda kullanabilirsiniz. Bu alanlarda trafik malzemesi olarak yayaları ve araçları bilgilendirmek amacıyla yol bilgilendirici tabelalar kullanılmaktadır. Trafik konisi üzerine monte edilebilen tabela sayesinde riskli durumlarda gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

reklam-konilerini-kullanarak-yaya-ve-araclarin-bilgilendirmesini-saglayi... (1)

 

Reklam konisi, yol çalışmaları sırasında yolda sürücüleri uyarmak ve yönlendirmek amacıyla kullanılırken iş yeri önünde, otopark önünde ve bina girişlerinde farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Reklam konisi PPC veya PVC plastik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Hafif ve dayanıklı bir yapıya sahip olarak üretimi yapılan reklam konileri taşınabilirliği kolaylaştırılmıştır. İstenildiği zaman rahatlıkla taşınabilen reklam konisini dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Reklam konileri kullanılacağı alana göre farklı özelliklere sahiptir. Reklam konisinin uzunluğu, üretildiği malzeme ve diğer özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz.

Reklam dubası kullanılacak alanda hava şartları uygun değilse ağırlıklı reklam dubası kullanmanız gereklidir. Mıcır tabanlı reklam dubası ve kauçuk tabanlı reklam dubası çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Reklam dubasının tabanında bulunan ağırlık sayesinde bilgilendirici tabelanız rüzgârdan etkilenmez ve bulunduğu konumu koruyabilir. Reklam dubasının üst kısmında bulunan koni kancası sayesinde tabela kolaylıkla monte edilmektedir. Güvenlik dubasının tabelasına istenilen trafik işaretinin yapıştırması yapılarak yaya ve araçların bilgilendirmesi sağlanır.

Reklam dubası çeşitleri arasında yer alan trafik dubası 50 cm, trafik dubası 75 cm ve trafik dubası 90 cm trafik malzemeleri uzunluklarına göre farklılık göstermektedir. Reklam dubasını bilgilendirmek ve yol ayırıcı olarak kullanmak isterseniz plastik zincirleri tercih edebilirsiniz. Zincirli duba olarak kullanabileceğiniz reklam dubalarını hem reklam amaçlı hem de yol ayırıcı olarak kullanabilirsiniz.

Reklam konisi ve trafik duba çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için Crossroad Trafik sitesini ziyaret edebilirsiniz. Güvenlik yol dubalarını toptan fiyatlarıyla perakende olarak satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın