Reklam Konileri ve Uyarı Dikmeleriyle Kontrol Noktalarında Güvenliği Arttırın!

Kategori: Trafik Otopark Malzemeleri | 0

Trafik güvenlik malzemeleri ana yollarda ve sokaklarda risk oluşturan durumları yaya ve araç şoförlerine bildirmek amacıyla kullanılmaktadır. Trafik malzemeleri genellikle yol yapım çalışmasında, otoparklarda, site içi güvenliğin sağlanmasında, park yapılmaz alanlarda, cadde ve sokaklarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Trafik güvenlik malzemelerinden herhangi birini alacağımız zaman dayanıklı ve kaliteli olmasına dikkat etmemiz gerekiyor. Aksi takdirde aldığımız trafik malzemesi kısa zaman sonra hava şartlarından ve darbelerden dolayı deforme olacaktır. Trafik malzemelerinde istediğiniz ürüne kaliteli ve uygun fiyatlarıyla sahip olmak isterseniz Crossroad Trafik sitesini ziyaret edebilirsiniz. Trafik malzemelerine devam edecek olursak güvenliği sağlayacak trafik ürünleri arasında reklam ve uyarı dikmeleri de yer almaktadır.

Uyarı dikmesi genellikle geçici ve sürekli yol çalışmalarında kullanılırken şerit ayırıcı olarak da kullanılmaktadır. Özellikle kara yollarında trafik akışının yoğun ve süratin yüksek olduğu noktalarda uyarı dikmelerini belirli bir mesafeden itibaren konumlandırarak sürücülerin ilerideki yol çalışması veya olumsuz durumdan haberdar olması sağlanmaktadır. Uyarı dikmelerinin üzerine reklam tabelası, levha veya flaşör takarak sürücülerin bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. İkaz amaçlı bariyer olarak kullanılabilen uyarı dikmelerini riskli noktalara konumlandırarak güvenliği sağlayabilirsiniz. Güvenli bir alan oluşturulması amacıyla kullanılan reklam dikmesi ve uyarı dikmelerinin rüzgardan etkilenerek devrilmemesi için dubalı dikme kullanmanız gereklidir. Dubalı dikmeleri uzunluk bakımından fazla olmasından dolayı daha rahat fark edilebilir.

Dubalı dikmesi tabanlarında bulunan malzemeye göre mıcır tabanlı uyarı dikmesi ve kauçuk tabanlı uyarı dikmesi olarak ayrılmaktadır. Kullanacağınız alanın hava şartlarına uygun olarak mıcır tabanlı uyarı dikmesi veya kauçuk tabanlı uyarı dikmesini tercih edebilirsiniz. Dubalı uyarı dikmelerinin taban malzemesine ve uzunluğuna göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. 65 cm uyarı dikmesi ve 120 cm uyarı dikmesi çeşitlerinden dubalı dikmeyi kullanacağınız alana göre tercih yapabilirsiniz.

Kritik noktalarda güvenliği sağlamak için kullanacağınız uyarı dikmelerini Crossroad Trafikten bulabilirsiniz. Uyarı dikmesi fiyatları trafik güvenlik malzemesinin özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Uyarı dikmesi, trafik konisi gibi yol güvenlik malzemelerinin fiyatlarını öğrenmek ve uyarı dikmesi satın almak için 0542 239 42 09 danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı dubalı uyarı dikmesi ve trafik malzemeleri için Crossroad Trafik ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın