Plastik Hız Kesiciler

Hız kesiciler, sürücülerin aşırı hız yapabileceği cadde ve sokaklarda yaygın olarak kullanılır. Yol kasisleri trafik yönetmeliğine uygun olarak üretilmelidir. Yönetmeliğe uygun olmayan yol kasislerinin kullanılması kaza riski yarattığından dolayı kullanılmamalıdır. Yol kasislerinin çeşitlerinden biri de plastik hız kesicilerdir.

Plastik hız kesiciler, PPC ve PVC malzemeden üretilmiş olup hasarlara karşı dayanıklıdır. Plastik yol kasislerinin bulunduğu noktalarda araçların hız yapması durumunda sarsıntıdan dolayı araçları zarar görebilir. Plastik yol kasisleriyle trafik akışını kontrol ederek araçların ortalama hızını azaltabilirsiniz. Plastik hız rampaları araçların hız yavaşlatılması istenen otopark girişleri, site girişleri ve yaya geçidi gibi alanlarda hız tümseğinin kullanılması gereklidir. Plastik hız kesici fiyatlarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Kauçuk Hız Kesiciler

Hız kesiciler araç trafiğini kontrol etmek ve trafik akışını doğru yönetmek için kullanılan bir trafik malzemesidir. Sürücülerin aşırı hız yapmasını engelleyerek yavaşlamasını sağlayan hız kesici yol kasisleri kaza riskini minimuma indirmektedir. Yavaşlatıcı yol kasislerinin hız kesici kasis yönetmeliğine uygun olarak üretilmesi gereklidir. Gece sürüşünde araçların hız kesicileri fark etmesi için yol butonlarının üzerinde boya, reflektif veya plastik kedi gözü kullanılması gereklidir. Hız kesiciler üretildiği malzemenin çeşidine göre farklılık göstermektedir. Hız kesici çeşitlerinden biri de kauçuk hız kesicilerdir.

Kauçuk malzemesi yumuşak ve elastik bir yapıya sahiptir. Kauçuk hız kesiciler esnek bir yapıya sahip olup araç hızla üzerinden geçtiği zaman aracın zıplamasına izin vermez ve yumuşak bir şekilde geçişini sağlar. Kauçuk hız kasisleri site girişlerinde, okul ve yaya geçidi yakınlarına, araç park alanlarına ve aşırı hızın engellenmek istendiği sokak ve caddelerde kullanılabilir. Kauçuk yol kesici üzerinde bulunan reflektifler sürücüleri uyararak gece görüşlerinde fark edilmeyi sağlar. Kauçuk hız kesici yol kasisleri fiyatlarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Hız Kesici Tümsek Yavaşlatıcı

Hız kesiciler, yoğun trafik akışını yönetmekte, trafik güvenliğini artırmakta ve hız kaynaklı oluşabilecek kaza riskini azaltmaktadır. Hız kesici yol kasisleriyle trafik hızının yavaşlatılması sağlanmaktadır. Aşırı hız yapılabilecek alanlarda kazaları önlemek ve yaya güvenliğini sağlamak için hız kesici tümsekler kullanılmaktadır. Yavaşlatıcı tümsekler sayesinde sürücülerin hızlarını azaltmasıyla güvenli bir ortam sağlanmaktadır.

Yol kasisleri otoyollarda, şantiye alanlarında, otoparklarda ve konut inşaatı gibi dış uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Hız kesici tümseklerin montajı kolaydır ve kullanıldığı zaman güvenli bir ortam sunar. Hız kesici kasisler caddelerin güvenliğinin artırılmasını, çevre kalitesinin iyileştirilmesini ve yerleşim yerlerinde trafik akışının doğru yönetilmesini sağlamaktadır.

Crossroad Trafik olarak tümsek yavaşlatıcı ürünlerimizde çeşitliliği ve dayanıklılığı ön planda tutmaktayız. Hız kesiciler ürün gamımızda sizlere Kauçuk Hız Kesiciler ve Plastik Hız Kesiciler kategorilerinde ürünlerimizi sunmaktayız. Kaliteyi ve dayanıklılığı göz ardı etmeden hizmet veren firmamızdan hız kesici fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ucuz hız kesici çeşitlerimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile her bütçeye uygun çözümler üretmekteyiz.