Delinatör; iş alanlarında, otoparklarda, trafik kontrollerinde, şerit ayırma veya yüzey yenilemesi çalışmalarında ve tehlike arzeden bölgelerde sürücüleri ve yayaları uyarmak için kullanılır. Sabit dubalar özellikle şerit azaltmak için kullanılan geçişler gibi yol hizalamasının belirsiz olduğu yerlerde delinatör çeşitlerinin kullanılması fayda sağlayacaktır.Delinatörler, devam eden karayolu boyunca veya kısa menzillerde de kullanılır. Köprü ve kavşak girişleri, otoparklar, binalar, alışveriş merkezleri, benzin istasyonları, özel etkinlik ve inşaat bölgelerinin otoparkları ve şantiye alanları, diğer kullanım alanları arasında yer alır.

Delinatörlerin en önemli avantajı, yolun ıslak ya da karla kaplı olması halinde bile görünür olmaya devam etmesidir. Özellikle gece vakitlerinde reflektörlü delinatör çeşitleri olumsuz hava şartlarında sürücüler için etkili bir şerit ayırıcı olarak yol gösterici niteliği taşımaktadır. Delinatörler kullanım alanına göre delinatör 30cm, delinatör 45cm, delinatör 75cm ve delinatör 100cm olarak farklı uzunlukları bulunmaktadır.

Delinatörlerin kullanım alanları bir hayli geniştir. Delinatör kullanımında amaç güvenliği sağlamaktır. Otoyol, otopark, sokaklar, bina ve iş merkezi önleri başta olmak üzere birçok alanda yaygın olarak uzun dubalar kullanılır. Tehlike oluşabilecek durumlarda uyarıcı görev üstlenen sabit dubaların farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Esnek delinatörler darbe emici özellikleri sayesinde çarpa anında hiçbir şekilde zarar vermez. Aşırı şiddet uygulandığı zaman bükülür ve tekrar eski haline gelir. Dayanıklı yapısıyla esnek dubalar çevreye zarar vermez. Ekonomik delinatör çeşitlerini ve delinatör fiyatlarını sitemizden inceleyerek indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Demonte Delinatörler

Delinatörler, farklı sektörlerde güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Otoparklar, otoyolları, trafik kontrol merkezleri, cadde ve sokaklarda tehlike oluşabilecek durumlarda uyarıcı amaçlı uzun dubalar kullanılır. Sabit dubaları istediğiniz zaman yerinden sökmek isterseniz demonte delinatörler kullanmanız gereklidir.

Demonte delinatörler istenildiği zaman değiştirilebilen ve kolaylıkla sökülebilir bir yapıya sahiptir. Delinatör çeşitleri dubanın uzunluğuna göre farklılık göstermektedir. Delinatör 45cm ve delinatör 75cm uzunluğuna sahip demonte esnek delinatör ve şerit ayırıcı kısa ve uzun sabit dubaları sitemizden inceleyebilirsiniz. Ekonomik delinatör seçeneklerimiz ile her bütçeye uygun çözümler Crossroad Trafik’de

Esnek Şerit Ayırıcı Delinatör Çeşitleri

Crossroad Trafik olarak delinatörler ürün gamımızda esnek delinatör ve demonte delinatör olmak üzere iki farklı delinatör çeşitlerimiz bulunmaktadır.
Esnek Delinatörler, herhangi bir özel ekipman olmadan zemine sabitlenebilir. Yol çalışma bölgelerini ve inşaat bölgelerini işaretlemek için kullanılır. Esnek delinatörlerin dış yüzeyinde bulunan reflektif (yansıtıcı) malzemesi sayesinde geceleri görünürlüğü arttırmaktadır.

Demonte Delinatörler ise kısa ya da uzun şerit ayırıcılara monte edilerek kullanılır. Şerit ayırıcılarda bulunan alana yerleştirilerek kullanılan delinatörler istenildiği zaman çıkarılabilir ve değiştirilebilir.

Delinatör Fiyatları

Delinatör fiyatları belirlenirken delinatörlerin özellikleri dikkate alınmaktadır. Delinatör uzunluğuna göre değişen delinatör fiyatlarını en uygun fiyatlarla hizmet veren Crossroad Trafikten temin edebilirsiniz. Ekonomik delinatör çeşitlerini sitemizden inceleyerek indirimli delinatör fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.